Naše krédo

Naše záhradníctvo ABIES sa stalo partnerom spoločnosti Biotop v roku 2019 a už v lete tohto roku sme na Slovensku zrealizovali naše prvé kúpacie jazierko s celosvetovo overenou technológiou rakúskej spoločnosti Biotop GmbH. Táto je svetovým lídrom v budovaní prírodných kúpacích jazierok, jazier a biobazénov s prírodnou vodou.

Sme druhým partnerom Biotop-u v strednej Európe a prvým a zatiaľ jediným na Slovensku, v Maďarsku i v Poľsku.
Spoločnosť Biotop sa od svojho založenia pred viac než 30 rokmi zaviazala k rozvážnemu využívaniu vody, teda živlu, ktorý je zdrojom života a zároveň nám prináša veľa potešenia. Pre mnohých ľudí je splneným snom zaplávať si v čistej, prírodnej vode, vo vlastnej záhrade alebo sa jednoducho kochať krásou prírodného jazierka.

Spoločnosť Biotop kopíruje prírodu a využíva iba ekologicky udržateľné stavebné materiály a recyklované produkty. Partnerská sieť spoločnosti Biotop sa stále rozrastá a všetci máme spoločný cieľ. Využívať vodu v záhradnej architektúre tak, aby slúžila ľuďom a zároveň aj nášmu okolitému prírodnému prostrediu. Tí, ktorí chápu hodnoty a filozofiu priekopníckej rakúskej spoločnosti Biotop si rovnako cenia krásu aj silu prírody, keď sa voda stáva prvkom záhradnej tvorby.

Prírodné bazény

O vízii spoločnosti Biotop od roku 1985

Aj ekologicky orientovaná firma môže mať svetlú ekonomickú budúcnosť. To je vízia Biotopu od prvých rokov jeho fungovania. Jeho prírodné kúpacie jazierka boli iba jednou z mnohých myšlienok, no zožali bezpochyby najväčší úspech. Nielen preto, že spoločnosť Biotop prišla s touto myšlienkou takmer pol desaťročia pred kýmkoľvek iným. Biotop bol od počiatku šíriteľom najinovatívnejších systémov.

Naša sieť partnerov

Už v roku 1994 spoločnosť Biotop začala budovať svoju partnerskú sieť pre prírodné jazierka. V tom čase mal Biotop s výstavbou prírodných kúpacích jazierok už desaťročné skúsenosti. Podpora vlastnej partnerskej siete umožňuje Biotopu poskytovať zákazníkom vysoko kvalitný produkt, založený na špičkových technológiách po celom svete.
O neprekonanej kvalite našich prírodných kúpacích jazierok svedčí viac než 5 000 spokojných zákazníkov.

Sieť partnerov

Naše inovácie

Každodenným cieľom našej spoločnosti je neustále vylepšovanie nášho systému. Pri jeho dosahovaní vždy spolupracujeme s prírodou a nikdy nejdeme proti nej. Naše motto znie: „Využívajme prírodu s rozvahou, nezneužívajme ju“. Odmietame prílišnú závislosť našich prírodných kúpacích jazierok a bazénov na technických zariadeniach, pretože by to jasne protirečilo základnej myšlienke prírodného jazera alebo bazénu. Konkurenčné spoločnosti sa často snažia naše produkty napodobniť, no originál zostáva nedostihnuteľný. Je tomu tak, lebo naše produkty sa neustále zlepšujeme. Vďaka novátorskému prístupu je skupina partnerov spoločnosti Biotop svetovou jednotkou.

Naši zákazníci

Vaše potreby a želania sú pre nás najdôležitejšie. Spoločne pre Vás vytvoríme návrh a následne vybudujeme Vaše kúpacie jazierko snov. Jeho vybudovaním sa však u nás starostlivosť nekončí. Sme spoločnosť, ktorá zákazníkom poskytuje technickú podporu a konzultácie aj roky po dokončení jazierka. S našimi zákazníkmi si udržiavame blízky vzťah, pretože iba od nich sa dozvieme priamo o ich želaniach. Tento kontakt je pre nás zárukou, že prírodné jazierka a bazény dokážeme neustále zlepšovať so zameraním na potreby zákazníkov.

Naši zákazníci

Naša budúcnosť

Našou budúcnosťou sú spokojní zákazníci. Našou budúcnosťou sú motivované partnerské firmy. Našou budúcnosťou sú kvalitne zaškolení a ďalej sa vzdelávajúci spolupracovníci. Našou budúcnosťou je zotrvanie na ekologických princípoch. Skupina Biotop neustále pracuje na budúcnosti prírodných jazierok a bazénov a stavia pritom na kvalitu. Z toho môžete ako zákazník profitovať. Zvoliť si originál od Biotopu je z dlhodobého hľadiska najlepšou možnou voľbou.
Prírodné jazierka

Záhradné jazierka

V súlade s prírodou a životným prostredím. Prírodné záhradné jazierko uspokojuje naše túžby po oddychu a relaxe.

Zobraziť podrobnosti »

Prírodné bazény

Bazény so živou vodou

Živý bazén (biobazén) je biologickou verziou bežného bazéna. Vyzerá rovnako ako klasický bazén, funguje však na čisto biologickom princípe.

Zobraziť podrobnosti »

Rekonštrukcie bazénov

Rekonštrukcie bazénov

Systém premeny na biobazén zjednodušuje premenu bežných bazénov na bazény fungujúce na biologickom princípe.

Zobraziť podrobnosti »


Kontakt

Kontaktuje nás

Prírodné bazény